Crvena zvezda je sedmi put zaredom prvak Srbije

NOGOMETAŠI Crvene Zvezde su se nakon odigranog 33. kola u Superligi ponovo okrunili titulom prvaka Srbije. Zvezda je na stadionu "Rajko Mitić" savladala TSC rezultatom 2:1. Četiri kola prije prvenstva ima nedostižnih 14 bodova više u odnosu na prvog pratitelja i najvećeg rivala Partizana.

Pomogao je Zvezdi i poraz Partizana na domaćem terenu od Vojvodine rezultatom 3:2. Za Zvezdu je ovo 35. titula prvaka, a osvojila je posljednjih sedam naslova nakon što je 2017. prvak bio Partizan koji ima ukupno 27 titula.

Svi golovi na utakmici odluke pali su u drugom poluvremenu. Olayinka je doveo Zvezdu u vodstvo, a Milosavljević je izjednačio pet minuta kasnije. U 75. minuti je Ndiaye postavio konačnih 2:1 za veliko slavlje.