Benzema: Nismo ni dotakli loptu, a već smo primili četiri gola

UDARNI Lyonov napadač, francuski reprezentativac Karim Benzema, kaže da on i njegovi suigrači zapravo nemaju za čime žaliti nakon što ih je Barcelona eliminirala iz osmine finala Lige prvaka.

Lyon je na svom Gerlandu uspio odigrati 1:1 protiv Barcelone u prvom susretu, ali je na Camp Nou već nakon 42 minute igre gubio s 4:0. Završilo je 5:2 za Katalonce, koji su lako ukrotili "lavove" i plasirali se među osam najboljih.

"Mislim da nemamo za čime žaliti. Ispali smo od jače momčadi koja nam je stala na put. U prvim minutama utakmice nismo niti vidjeli loptu. Barcelona je brzo zabila četiri gola i zaključila priču. Znali smo i prije utakmica da ćemo stradati ako ostanemo na svojoj polovici", sve je jednostavno objasnio Benzema.

Odbio je komentare o vlastitoj budućnosti. Mnogi su skloni teoriji da je u Barceloni odigrao svoju posljednju europsku utakmicu u dresu Lyona, s obzirom da je njegovo ime na nogometnom tržištu na velikoj cijeni. U Ligi prvaka Benzema je zabio 12 golova.