Bologna je povela kod Intera, a onda je doživjela debakl. Džeko zabio golčinu

GOLOM Lykogiannisa Bologna je u susretu 14. kola Serie A povela kod Intera 1:0, no ogled su gosti završili s čak šest primljenih pogodaka (6:1 za Inter). Dva puta je strijelac za milansku momčad bio Dimarco, dok su po gol dodali Džeko, Martinez, Calhanoglu iz jedanaesterca te Gosens. Za Inter je u 62. minuti u igru ušao Marcelo Brozović, dok je drugo poluvrijeme za goste odigrao Nikola Moro. Inter je došao na četvrto mjesto ljestvice.

Posebno je impresivan bio prvi gol Intera, onaj Edina Džeke nakon čudesnog voleja.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO GOLA EDINA DŽEKE.

Fiorentina je na domaćem terenu svladala Salernitanu 2:1 golovima Bonaventure i Jovića u 81. minuti. Dia je bio strijelac za goste iz Salerna za koje je od 75. minute zaigrao Domagoj Bradarić.

Kolo će u četvrtak zatvoriti Verona - Juventus i Lazio - Monza.