HRVATSKI KUP

BUJE - RIJEKA 0:11 Festival golova u debiju novog trenera Rijeke

RIJEKA je pobijedila četvrtoligaša Buje 11:0 u zaostaloj utakmici 1/16 finala Kupa Hrvatske.

Susret će se osim velikog broja golova posebno pamtiti po debiju novog trenera Simona Rožmana. Sve je bilo gotovo već u prvih pola sata igre nakon kojih su Riječani već vodili 5:0. S tim rezultatom otišlo se i na odmor, a festival golova nastavljen je u drugom poluvremenu.

Novih šest pogodaka postigli su Riječani u nastavku i tako na najljepši mogući način zaokružili debi novog trenera.

Strijelci u prvom poluvremenu bili su Robert Murić, dva puta Antonio-Mirko Čolak, Roberto Punčec i Domagoj Pavičić, dok su u drugom dijelu mrežu četvrtoligaša tresli ponovno Punčec, Petar Mamić, Stjepan Lončar, Matej Vuk i još jednom Robert Murić. Konačnih 11:0 postavio je Hrvoje Smolčić.

Rožman je od prve minute na travnjak u Bujama poslao izmiješan sastav. Od prve minute na vratima je krenuo mladi Ivor Pandur, obranu su činili Mamić, Smolčić, Capan i Punčec, vezni red Lepinjica i Pavičić, dok su napad predvodili Murić, Vuk i Čolak.

U nastavku su još igrali Stjepan Lončar i Matko Babić.