PREMIERSHIP

CARDIFF - CHELSEA 1:2 Preokret uz veliku sudačku pomoć, trener Velšana poludio

CHELSEA je slavio na gostovanju kod Cardiffa 1:2 u sklopu utakmice 32. kola engleskog Premiershipa.

Londonski sastav izbjegao je veliku blamažu i poraz od domaćina u posljednjim trenucima susreta.

I to uz veliku sudačku pomoć.

Cardiff City - Chelsea Live Score

Cardiff je vodio od 46. minute zahvaljujući golu Victora Camarase, da bi u završnici uslijedio preokret.

U 84. minuti Willian je izveo udarac iz kuta, Marcos Alonso prebacio glavom na nekoliko metara od gola gdje se našao Cesar Azpilicueta i glavom poentirao za izjednačenje. Sve bi bilo u redu da branič Chelseaja nije bio metar u nedozvoljenoj poziciji prilikom primanja lopte, ali glavni sudac Craig Pawson, kao ni njegovi pomoćnici, nisu se oglasili.

Uslijedile su salve zvižduka na Cardiff City stadionu, navijači su protestirali, čak je i trener domaćina Neil Warnock ludio na svojoj klupi, ali uzalud.

Momčad je moralno pala, a Chelsea je u prvoj minuti sučeve nadoknade došao i do pobjedničkog zgoditka. Strijelac za pobjedu i važna tri boda bio je Ruben Loftus-Cheek.

Bila je ovo još jedna u nizu utakmica Chelseaja koju je bilo pravo mučenje gledati. Bluesi su imali veći posjed, ali su do prve prave prilike čekali 80 minuta, dok je Cardiff svoju šansu za gol odmah pretvorio u pogodak i servirao gostima iznenađenje.

VIDEO nove sudačke lakrdije u Engleskoj pogledajte OVDJE.