Chelsea teško do pobjede kod pretposljednje ekipe Premiershipa

CHELSEA je u 29. kolu Premiershipa u gostima kod Fulhama stigao do pobjede 2:1. Iako su Bluesi bili bolji tijekom cijele utakmice, domaćini su odigrali vrlo hrabro i imali su šansu izvući barem bod.

Sva tri gola pala su u razdoblju od 20. do 31. minute. Higuain je doveo Chelsea u vodstvo, a na drugoj strani odgovorio je Chambers.

Pobjedu gostima donio je Jorginho. Fulham se nadao bodu kada je Sessegnon pogodio za 2:2 u posljednjoj minuti sudačke nadoknade, ali pomoćnik je, s pravom, nakon nekoliko sekundi označio zaleđe.

Chelseaju je ovo bila 17. pobjeda ove sezone u Premiershipu. Uz utakmicu manje, imaju 56 bodova, drže šesto mjesto. Imaju šansu doći do trećeg mjesta do kraja jer im Tottenham bježi samo pet bodova.

Fulham je ostao na pretposljednjoj poziciji lige sa samo 17 bodova i prijeti im ispadanje u niži rang.