Doigravanje za Serie A: Prednost za Lecce i Bresciju

CHIEVO i Bologna su se izravno plasirali u Serie A, a tko je treći član prve talijanske lige sljedeće sezone odgovor će dati kvalifikacijske utakmice.

U prvim polufinalnim ogledima do prednosti su došli nogometaši Leccea i Brescije, s tim da je Lecce korak ispred s obzirom da je do pobjede došao u gostima. Lecce je pobijedio u Pisi 1:0, a pogodak odluke je postigao Tiribocchi u 56. minuti.

Brescia je, pak, na svom terenu pobijedila Albinoleffe također s 1:0. Strijelac jedinog pogotka bio je Caracciolo u 40. minuti, a posao je domaćinu bio olakšan nakon što su gosti igrali s igračem manje od 38. minute kada je Cellini dobio crveni karton.

Nakon uzvratnih utakmica dobit ćemo finaliste kvalifikacija čiji će se pobjednik plasirati u Serie A.