Dok Realova strana Madrida tuguje, Atleticova slavi drugi Falcaov hat-trick u par dana

REAL je upisao je novi kiks u Primeri, utakmicom bez golova kod Racing Santandera, dok Atletico, nakon lošijeg ulaza u sezonu (remi i poraz), nastavlja su s dobrim igrama.

U 4. kolu prvenstva savladali su na svom terenu Sporting Gijon s 4:0. Sa sjajnim igrama nastavio je i Radamel Falcao, koji je baš kao i u prošlom kolu protiv Racinga, zabio zabio hat-trick gostima iz Gijona. Najprije je zabio u 28. za 1:0, zatim u u 72. za 3:0 i naposljetku za 4:0 u 81. minuti. Alvaro Dominguez bio je strijelac za 2:0 u 68. minuti.

Malaga je također nakon poraza na startu od Seville (1:2) upisala treću pobjedu u nizu, pobijedivši Athletic Bilbao s 1:0 pred domaćim navijačima. Strijelac jedinog, ali prekrasnog pogotka iz slobodnog udarca, bio je Santi Cazorla u 62. minuti utakmice.

Levante, "krvnik" Reala u u prošlome kolu, slavio na gostovanju kod Rayo Vallecana s 2:1.