BUNDESLIGA

EINTRACHT - MAINZ 0:2 Rebić se znatno udaljio od Lige prvaka

EINTRACHT iz Frankfurta izgubio je kod kuće u pretposljednjem, 33. kolu njemačke Bundeslige od Mainza 0:2.

Nisu Rebić, Jović i kompanija imali svježine i snage izvući završnu dionicu prvenstva, a poraz od Mainza na domaćem terenu znači i oproštaj od četvrtog mjesta i plasmana u Ligu prvaka iduće sezone.

Eintracht Frankfurt - 1. FSV Mainz 05 Live Score

Kolo prije kraja momčad Adija Huttera pala je na šesto mjesto s bodom manje od četvrtog Mönchengladbacha, a kako u posljednjem kolu gostuju kod Bayerna koji lovi novi naslov prvaka, jasno je da su im šanse za elitno natjecanje minimalne.

Šestu utakmicu u nizu u svim natjecanjima Eintracht ne zna za pobjedu, danas je igrao samo 45 minuta, a onda ga je Mainz dotukao. U oba poluvremena zabijao je Anthony Ujah.

Ante Rebić odigrao je svih 90 minuta, ali nije uspio pomoći svojoj momčadi u najtežem trenutku.