LIGE PETICE

Fenomenalni Immobile hat-trickom je potopio Genou. Pogledajte golove

LAZIO je pobijedio Genou u utakmici 32. kola talijanske Seria A. Prvo ime ovog susreta bio je napadač Lazija i talijanske reprezentacije Ciro Immobile koji je u mrežu iza Salvatorea Sirigua postigao čak tri pogotka i tako riješio pitanje pobjednika u ovom susretu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SVE GOLOVE

Poveo je Lazio u 31. minuti susreta pogotkom Marušića, a na kraju prvog poluvremena u sudačkoj nadoknadi je Ciro Immobile zabio svoj prvi gol za 2:0. U drugom poluvremenu, u 63. minuti, Immobile zabija svoj drugi gol za 3:0, a onda pet minuta kasnije Patric zabija autogol i Genoa smanjuje na 1:3. Svoj treći gol na utakmici Immobile je zabio u 76. minuti. Milan Badelj je igrao za Genou do 74. minute.

Lazio je zahvaljujući ovoj pobjedi skočio na peto mjesto i ima 55 bodova, jedan više od Rome koja danas kasnije igra kod kuće protiv Salernitane, zadnjeplasirane momčadi na ljestvici. Genoa je 19. s 22 boda.