HOKEJ NA TRAVI: MLADOST I ZRINJEVAC U POLUFINALU

Hrvatski predstavnici u Kupu prvaka u hokeju na travi, Mladost u muškoj, te Zrinjevac u ženskoj konkurenciji plasirali su se u polufinale C jakosne skupine na turnirima u bjeloruskom Brestu, odnosno bugarskoj Sofiji, te ih još samo pobjeda dijeli od prolaska u višu jakosnu skupinu.

U dvoboju posljednjeg, 3. kola razigravanja po skupinama u Brestu hokejaši Mladosti svladali su litvanski sastav Ardas Rudamina sa 12-0 i osvojili prvo mjesto, te će u nedjelju igrati protiv slovenksog LEK-a za ulazak u B jakosnu skupinu.

Hokejašice Zrinjevca su u utakmici posljednjeg kola razigravanja po skupinama u Sofiji izgubile od švicarskog sastava Rot-Wiess iz Wettingena sa 0-4, te tako zauzele drugo mjesto u skupini. Za prolazak u B jakosnu skupinu u nedjelju će igrati protiv velške ekipe Swansea.