HRVATSKI NOGOMETAŠI

Hrvatski napadač dvaput zabio, sad je na sedam golova u sedam utakmica

POVREMENI napadač hrvatske reprezentacije Antonio-Mirko Čolak nastavlja s dobrom formom i pogocima za Rangerse. U utakmici 5. kola škotskog prvenstva njegova je momčad dočekala Ross County, a Čolak je priliku iskoristio za dva nova gola u pobjedi 4:0.

Igrala se 39. minuta kad je Čolak, udaljen nekih 11 metara od gola, dočekao loptu koju je s desne strane u šesnaesterac poslao Scott Wright. Iz prve je desnom nogom poslao loptu uz desnu vratnicu nemoćnog Rossa Laidlawa i tako, nakon gola Johna Lundstrama iz 24. minute, povisio na 2:0.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI ČOLAKOV GOL

Precizan je Čolak bio i u 59. minuti kad je njegovim udarcem Rangers stigao do prednosti od tri gola razlike. Neometan je bio nakon dodavanja Ryana Kenta.Čolak je igru napustio u 73. minuti, a Steven Davis, koji je ušao u igru umjesto njega, postavio je konačan rezultat u 80. minuti.