EUROPA LIGA

Inter prošao u četvrtfinale Europa lige, Eriksen zamijenio Brozovića i odmah zabio

INTER MILAN slavio je protiv Getafea u osmini finala Europa lige s 2:0 i plasirao se u četvrtfinale drugog najvećeg europskog klupskog natjecanja.

Prvi pogodak na susretu zabio je Romelu Lukaku u 33. minuti susreta nakon asistencije Alessandra Bastonija, a konačnih 2:0 postavio je Christian Eriksen pogotkom u 83. minuti.

Zamijenio Brozovića i zabio

Eriksen je zabio samo minutu nakon što je zamijenio Marcela Brozovića i ušao u igru te tako potvrdio veliku pobjedu Intera u Gelsenkirchenu gdje je utakmica odigrana zbog promjene formata uzrokovane koronavirusom.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku pogotka Lukakua možete pogledati OVDJE, a snimku pogotka Eriksena OVDJE

U četvrtfinalu Intera čeka okršaj protiv boljeg iz dvoboja Glasgow Rangersa i Bayerna iz Leverkusena koji je na rasporedu od 18:55.