Ivica Zubac odigrao najbolju NBA utakmicu karijere

HRVATSKI centar Ivica Zubac imao je najbolju večer karijere. U  porazu Lakersa 119:111 na gostovanju kod Minnesote ubacio je 19 koševa.

Minnesota je pred svojim navijačima svladala Los Angeles Lakerse, iako su gosti u posljednju četvrtinu ušli sa sedam koševa prednosti. Međutim, u završnih pet i pol minuta, Timberwolvesi su napravili 16-8 i došli do pobjede za koju su najzaslužniji bili Taj Gibson s 28 koševa i sedam skokova, Jimmy Butler s 24 poena te Jeff Teague s 20 koševa.

Zubac je u svojoj najboljoj NBA partiji do sada ubacio 19 poena, imao stopostotan šut iz igre 8/8 te skupio 11 skokova i 2 blokade. Bio je najbolji igrač Lakersa.

Julius Randle je s 23 koša bio najbolji strijelac gostiju. Kentavious Caldwell-Pope ubacio je 17 poena, uz 11 skokova i šest asistencija.