Je li Bayern teško oštećen protiv Reala?

Screenshot: X

REAL MADRID je u nevjerojatnoj uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka pobijedio Bayern 2:1 i s ukupnih 4:3 prošao u finale u kojem ga 1. lipnja na Wembleyu čeka Borussia Dortmund. Bayern je poveo čudesnim golom Alphonsa Daviesa u 68. minuti, a Real je okrenuo golovima Joselua u 88. i 91. minuti. On je u igru ušao u 81. minuti.

Na kraju se igralo čak 15 minuta nadoknade, a u zadnjim sekundama De Ligt je zabio nakon dodavanja Mullera, ali je linijski sudac u vrlo tijesnoj situaciji ranije digao ofsajd. Nijemci su podivljali, ali spasa im više nije bilo. Protokol propisuje da linijski sudac ovakvu situaciju pusti do kraja pa da se onda, ako padne pogodak, naknadno uz pomoć VAR-a utvrdi je li bilo zaleđa. Sudac ovdje to nije učinio pa su stoga igrači Bayerna, ali i trener Thomas Tuchel potpuno izgubili živce.