LIGE PETICE

JUVENTUS - ROMA 1:0 Juve u derbiju nastavio preporod. Roma promašila penal

JUVENTUS je pobijedio Romu 1:0 u jednom od dva derbija osmog kola Serie A. Gol je postigao Moise Kean u 16. minuti.

Rodrigo Bentancur je centrirao s lijeve strane, a Kean je pred golom lijepo zabio za vrlo važnu pobjedu Juvea.

Posrnuli velikan, koji je donedavno bio blizu zone ispadanja, ovom pobjedom došao je na bod od zone Lige prvaka, točnije upravo Rome.

Mourinhova momčad imala je savršenu priliku za izjednačenje, ali je u 44. minuti penal Jordana Veretouta obranio Wojciech Szczesny.

Allegrijeva momčad tako je nastavila veliki povratak nakon očajnog ulaska u sezonu.

Juventusu je ovo peta pobjeda zaredom, a zadnja tri skalpa u tom nizu su mu prvak Europe (Chelsea), gradski (Torino) te rival za Ligu prvaka (Roma).