Legenda Spursa prošle godine imala srčani, a sad je jedva preživjela gol Moure

Screenshot/Twitter

LEGENDARNI Tottenhamov igrač Glen Hoodle prošle se godine uslijed srčanog udara srušio u studiju jedne emisije.

Hitno je operiran i oporavio se za sedam mjeseci te danas radi kao analitičar na BT Sportu s Rijom Ferdinandom.

Taj je dvojac pratio utakmicu Ajaxa i Tottenhama gdje je londonski klub pobjedom 3:2 otišao u finale s Liverpoolom golom u 96. minuti i to nakon što je Ajax na poluvremenu vodio 2:0 uz 1:0 prednost iz prve utakmice.

"Glenn, jesi živ?", upitao ga je voditelj Gary Lineker, također proslavljeni nogometaš.

"Jesam, dobro sam, haha, nikad nisam bio sretniji", uzvratio je Hoodle. Ferdinand mu je u šali provjeravao puls.

"Drago mi je da sam još ovdje da mogu vidjeti ovo. Navijač Spursa sam od osme godine života. Baš sam ponosan na dečke, posebno na Mouru", zaključio je Hoodle na kraju.