HRVATSKI NOGOMETAŠI

Majer najlošije ocijenjen kod Rennesa koji je dominirao pa izgubio

RENNES je loše ušao u novu sezonu francuskog prvenstva, izgubivši pred svojim navijačima dvoboj prvog kola od Lorienta rezultatom 1:0. Iako su bili nadmoćni tijekom cijelog dvoboja te uputili 21 udarac u odnosu na osam, od kojih šest bilo u okvir, nisu uspjeli zabiti.

Odlično je branio Lorientov golman Yvon Mvogo i tako osigurao prvo slavlje svojim suigračima. Odluka o pobjedniku pala je u 65. minuti. U tom je trenutku Arthur Theate nespretno reagirao na jedan ubačaj pred vrata Rennesa i u pokušaju ispucavanja iz peterca loptu poslao u vlastitu mrežu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ THEATEOV AUTOGOL

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer igrao je za Rennes do 68. minute, kada ga je zamijenio Serhou Guirassy. Bio je najlošije ocijenjen igrač utakmice.

U prvoj sezoni uvršten u najboljih 11 lige

Podsjetimo, 24-godišnji Majer u Rennes je došao prošle godine iz Dinama. Potpisao je ugovor do 2026. godine, a L'Equipe ga je odmah nakon prve sezone uvrstio u najbolju postavu prvenstva.