HRVATSKA - MAĐARSKA

Malo koji gol u karijeri je Modrić proslavio kao ovaj na Poljudu

Screenshot

HRVATSKA je u fantastičnoj utakmici na Poljudu pobijedila Mađarsku 3:0 u kvalifikacijama za Euro. Golom kapetana Luke Modrića Dalićevi izabranici su poveli u ključnoj utakmici kvalifikacija za Euro 2020. Bruno Petković golovima u 24. i 42. minuti slomio je Mađare.

Igrala se peta minuta kad je najbolji hrvatski igrač mađarskom stoperu ukrao loptu u blizini centra te se neuhvatljivo sletio prema mađarskom golmanu Gulacsiju.

Stigao je na sedam metara od gola pa neobranjivo tukao za vodstvo i erupciju oduševljenja na prepunom Poljudu.

Nakon gola Modrić je potrčao prema Istoku proslaviti gol, a cijeli Poljud skandirao je njegovo ime. Malo koji je gol u karijeri proslavio ovako emotivno, a posljednji koji ga je ovoliko ponio bio je onaj protiv Argentine na Mundijalu 2018. u pobjedi 3:0.

Nakon što su ga u Dalmaciji godinama prozivali, Zadranin Modrić dočekao je skandiranje punog Poljuda u svojoj 33. godini.

"Samo pozitivno razmišljamo, očekujemo fenomenalnu atmosferu. Ne osjećam pritisak, očekujem da će nas publika nositi do pobjede, posebno kad je teško", rekao je na jučerašnjoj presici.