Manchester United dva puta gubio i onda izbacio Aston Villu iz Liga kupa

ČETIRI dana nakon što je Aston Villa na svom terenu pobijedila Manchester United 3:1 u prvenstvenoj utakmici, isti rivali igrali su u Manchesteru u trećem kolu Liga kupa. United je pobijedio 4:2 iako je Villa dva puta vodila. Svih šest golova postignuto je u drugom poluvremenu. Za goste je prvi zabio Watkins u 48. minuti, ali samo minutu kasnije izjednačio je Martial. U 61. minuti novu prednost gostima donio je Dalot autogolom.

Slijedio je impresivni preokret domaćina. Rashford je u 67. minuti izjednačio na 2:2, Fernandes je u 78. minuti donio Unitedu prvo vodstvo na utakmici, a konačan rezultat postavio je McTominay u nadoknadi. Manchester United tako je izborio četvrto kolo u kojem će igrati protiv Burnleyja.