NOVI TOPNIK ODUŠEVIO Zabio je nakon prvih 15 minuta u dresu Arsenala

ARSENAL je odigrao prvu prijateljsku utakmicu ovog ljeta na početku svojih priprema za novu sezonu. "Topnici" su na turneji u Australiji, gdje su danas svladali Sydney FC s 2:0, a oduševio je novi Arsenalov napadač Oliver Lacazette.

Arsenal je zaigrao u sastavu: Čech - Bielik, Mertesacker, Kolašinac - Nelson, Coquelin, Willock, Bramall - Oezil, Walcott - Welbeck.

Već u 4. minuti njemački branič Mertesacker zabio je za vodstvo Arsenala, a na drugi gol se čekalo do same završnice. U 56. minuti Danny Welbeck promašio je jedanaesterac, a umjesto njega je u 68. minuti u igru ušao Lacazette koji je tek nedavno stigao iz Lyona u rekordnom transferu.

Za prvi gol u novom dresu trebalo mu je manje od 15 minuta, u 83. je na asistenciju Iwobija pogodio za konačnih 2:0.

Arsenal sezonu otvara superkupom protiv Chelseaja 6. kolovoza.