NI RUSI MU NE MOGU NIŠTA Pašalić namjestio gol u drugom nastupu za novi klub

MARIO PAŠALIĆ brzo se uklopio u svoju novu momčad i već u prvom pravom nastupu upisao asistenciju za vodeći gol.

Pašalić je tek nedavno iz Chelseaja stigao u Spartak Moskvu, gdje će igrati na posudbi do kraja sezone. Prije tri dana je debitirao za rusku momčad, ali dobio samo 18 minuta u teškom 5:1 porazu od Zenita.

Danas je Pašalić prvi put istrčao u Spartakovoj prvoj momčadi i u 20. minuti napravio glavni dio posla, pobjegao obrani, izbio sam pred vratara, a onda nesebično asistirao Nizozemcu Promesu za 1:0 protiv Arsenala iz Tule.

Drugu pobjedu Spartaka ove sezone potvrdio je Ze Luis pogotkom u 84. minuti.

Pašalić je nakon bljeska u Hajduku preselio u Chelsea, za koji još nije zaigrao, a onda zabijao na posudbama u španjolskoj (Eibar), francuskoj (Monaco) i talijanskoj (Milan) ligi. Nakon asistencije u drugom nastupu, čini se da nećemo dugo čekati i njegov premijerni gol u ruskoj ligi.