CITY - DINAMO 2:0

Petković: Ovo nam je dobra lekcija. Ja sam morao bolje reagirati

DINAMO je u drugom kolu Lige prvaka izgubio 2:0 od Cityja u gostima. Za engleskog prvaka zabili su Sterling i Foden.

Uživo smo se javili s igračima Dinama iz Manchestera.

Ademi: Dosta je teško igrati protiv njih. Imali su u početku prilike iz naših grešaka. Dobro smo stajali na terenu i dobro smo se držali. Svaka čast navijačima, a mi smo dali sve od sebe. Bit će gusto dalje, nastavljamo se boriti.

Petković: Igrali smo protiv najbolje ekipe svijeta, nije ovo sad neki težak poraz, ne pada nam teško na moral. Idemo dalje... Bili smo u prvom dijelu impresionirani. Imali smo puno pritiska. Igraš koliko ti protivnik dozvoli, bilo je puno situacija u kojima sam ja osobno morao bolje reagirati. Dobra nam je ovo lekcija.

Bjelica: Ne bih si oprostio da nisam probao sve riskirati bez obzira na ime protivnika. Ponosan sam, svih 95 minuta smo igrali otvorenu utakmicu. Svaka čast navijačima, nadam se da će nas tako bodriti i u sljedećim utakmicama, mi ćemo im vratiti na terenu, siguran sam. Bili smo impresionirani stadionom i tom ekipom. Jako smo im malo dali u drugom poluvremenu, u prvom smo im dali sve zbog naših pogrešaka.