Pjaca: Instinktivno sam krenuo slaviti, ali nakon toga nisam iz respekta prema Dinamu

DINAMO je pobjedom u derbiju 33. kola SuperSport HNL-a prošao kroz Rijeku 2:1 i pobjegao joj na četiri boda tri kola prije kraja prvenstva. Rijeka je povela golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti, a Dinamo je do pobjede došao golčinom Brune Petkovića u 75. i lijepim pogotkom Arbera Hoxhe u 89. minuti.

Pjaca, bivši igrač Dinama, ovako je prokomentirao meč: "Malo čudan osjećaj. Prvo mi je laknulo jer sam promašio dva penala ove sezone. Instinktivno sam krenuo slaviti, ali nakon toga nisam iz respekta prema svemu što mi je Dinamo dao i zbog vremena koje sam proveo tamo." Pjaca je igrao za Dinamo od 2014. do 2016. godine, a u Rijeci je od prošlog ljeta. Ove sezone u 28 utakmica ima sedam golova i pet asistencija.