TOTTENHAMOVO ČUDO

Pochettino grcao u suzama nakon Tottenhamovog čuda

Screenshot/Twitter

MORE suza na Cruijffovoj Areni. S jedne strane šokirani Ajaxovi klinci leže u suzama, s druge Tottenhamov menadžer Maurizio Pochettino uplakan od sreće grli svog kapetana Huga Llorisa.

Tottenham je preokretom u 96. minuti hat-trickom Lucasa Moure izbacio Ajax u polufinalu Lige prvaka i tako zasjenio jučerašnju Liverpoolovu briljantnu partiju protiv Barcelone i preokret od 4:0.

Londonski klub imao je samo 45 minuta za čudo, minus od tri gola i svi su vidjeli Nizozemce u finalu 1. lipnja protiv Redsa.

Međutim, ukazao se brazilski ofenzivac koji je golovima u 55. i 59. minuti izjednačio na 2:2, da bi u posljednjem napadu na utakmici u šestoj minuti sudačke nadoknade pogodio za jedan od najvećih preokreta u povijesti Lige prvaka.

Pochettino se bacio na koljena i nije mogao doći sebi nakon utakmice.