nba

Pogledajte jedno od najboljih zakucavanja Hezonje u karijeri: "Ubio je tipa"

Screenshot (Youtube)

MARIO HEZONJA fascinirao je cijelu dvoranu u Clevelandu spektakularnim potezom početkom druge četvrtine na utakmici između Cavsa i Knicksa (107:104).

Hrvatski košarkaš New York Knicksa sa strane se sjurio prema košu domaće momčadi i spektakularno zakucao pokraj Marquesea Chrissa.

"Hezonja je ubio tipa", prokomentirao je američki novinar Dan Greenberg, a portal Bleacher Report napisao je da Hezonja pokušava završavati karijere po NBA ligi.

Na klupi Knicksa nastala je ludnica, a domaći trener zatražio je time-out nakon sjajnog poteza Hezonje.

Spektakularno zakucavanje možete pogledati ovdje

Bio je to 25. poraz u posljednjih 26 utakmica New York Knicksa. Hezonja je bio uvršten u početnu petorku, a u 16 minuta provedenih na parketu postigao je pet poena, imao jednu asistenciju i pet skokova.