Pogledajte kako je bivši veznjak Dinama s dva gola gurnuo Kovača na korak do otkaza

AUGSBURG je na gostovanju kod Wolfsburga u 26. kolu njemačke Bundeslige osvojio sva tri boda pobjedom 3:1. Čak dva od tri pogotka Ausburga postigao je Kristijan Jakić (26), bivši veznjak Dinama koji je ove zime došao u Augsburg na posudbu iz Eintrachta. Golove pogledajte OVDJE.

Grafika: Sofascore

Velika je to pobjeda za Augsburg, ali i jako težak poraz za Wolfsburg kojeg s klupe vodi Niko Kovač. Već se neko vrijeme u njemačkim medijima najavljuje da bi Kovač mogao dobiti otkaz, a prve reakcije nakon ovog poraza govore da je sada došao nikad bliže takvom raspletu jer je Wolfsburg pao na čak 14. mjesto, samo 6 bodova od zone ispadanja.

Osim Jakića i Kovača, na terenu smo mogli vidjeti još dvojicu Hrvata. Dion Drena Beljo je u 83. minuti ušao za Augsburg umjesto Ermedina Demirovića, a kod Wolfsburga je Lovro Majer u 78. minuti ušao umjesto Ridlea Bakua.