HRVATSKI NOGOMETAŠI

Pogledajte kako se Duje Čop zabijajući gol zabio u stativu. Ozlijedio se i morao van

Screenshot

DUJE ČOP odigrao je sjajno poluvrijeme za Standard Liege kod Glasgow Rangersa u petom kolu skupine Europa lige.

U 6. minuti odlično je namjestio gol za vodstvo 1:0, a u 40. minuti je zabio za novu prednost svoje momčadi, 2:1.

Međutim, Čop je prilikom utrčavanja na ubačaj pred gol s desne strane, koji je išao na drugu vratnicu, na loptu krenuo toliko munjevito da ju je unio u gol, a onda se nezaustavljivo, u punoj brzini, zabio u stativu licem i prednjim dijelom tijela.

Umjesto da slavi gol na kultnom Ibroxu kod velikana, i to svoj prvi zgoditak ove sezone, napadač belgijske momčadi previjao se od bolova.

Na poluvremenu je morao izaći iz igre, a Standard je bez njega izgubio 3:2.

Čop (30), bivši napadač Hajduka, Splita i Dinama, ima i 14 nastupa te dva gola za reprezentaciju Hrvatske, ali posljednji put je za nacionalnu momčad igrao u ljeto 2018.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO SE DUJE ČOP OZLIJEDIO POSTIŽUĆI GOL.