Pogledajte nevjerojatan gol Uniteda skoro s centra nakon velike pogreške Liverpoola

Screenshot: Arena Sport

LIVERPOOL i Manchester United remizirali su rezultatom 2:2 u utakmici 31. kola Premier lige. U prvih 45 minuta gledali smo nevjerojatnu dominaciju Kloppove ekipe. Redsi su protiv Uniteda uputili čak 14 šuteva prema vratima, dok je domaćin u toj rubrici ostao na nuli. Ipak, Liverpool je uspio zabiti samo jedan gol i to preko Diaza u 23. minuti.

Liverpool je dominirao u na početku nastavka, ali United je iz ničega stigao do izjednačenja i to iz prvog pokušaja poslije ogromne greške obrane Liverpoola. Quansah je imao loptu u svom posjedu i pokušao ju je dodati suigraču. To je učinio jako loše i presjekao ju je Bruno Fernandes koji je vidio da je vratar Liverpoola Kelleher izašao na rub 16 metara i skoro s centra ga je prebacio za 1:1.