Pogledajte pogodak Domagoja Vide u pobjedi AEK-a

STOPER hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida bio je strijelac prvog gola za AEK u gostujućoj pobjedi protiv Lamije u susretu 24. kola grčkog prvenstva. Konačan rezulat utakmice bio je 1:3, a Vida je nakon udarca iz kuta u 17. minuti postigao svoj drugi ovosezonski prvenstveni pogodak na asistenciju Nordina Amrabata.

Do kraja prvog poluvremena je u 41. minuti je Niclas Eliasson povisio vodstvo gostiju, a utakmica je efektivno riješena u 63. minuti kada je švicarski napadač Steven Zuber zabio treći gol AEK-a. Minutu kasnije je poraz domaćina ublažio Brazilac Sidcley pogotkom za konačnih 1:3.

Robert Ljubičić nije bio u zapisniku, a Vida je odigrao čitav susret za AEK koji je vodeći na ljestvici sa 55 bodova, četiri više od sljedećeg suparnika Dinama u Konferencijskoj ligi PAOK-a koji će u nedjelju gostovati kod Panetolikosa. Lamia je šesta sa 34 boda.

POGODAK DOMAGOJA VIDE MOŽETE POGLEDATI OVDJE.