Rijeka - Dinamo 3:3

Pogledajte sporne situacije s derbija Rijeke i Dinama. Kako biste ih dosudili?

RIJEKA i Dinamo odigrali su 3:3 u ludom derbiju 12. kola HNL-a. Riječani su nakon prvih 45 minuta imali 3:0, a Dinamo se vratio uz dva penala.

U 57. minuti sudac Pajač dosudio je prvi penal na utakmici za Dinamo. Nakon duela s Vučkićem u kaznenom prostoru Rijeke pao je Šutalo, a Pajač je pokazao na bijelu točku. Petković je hladnokrvno realizirao penal i zabio za 3:1, a Armada je uvredama zasula Pajača zbog odluke da dosudi kazneni udarac.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI PENAL

Samo nekoliko minuta kasnije ponovno je suđen penal, ovoga puta zbog igranja rukom Velkovskog u kaznenom prostoru nakon što mu se lopta odbila od noge poslije udarca Andrića. Pajač je pogledao snimku i odlučio pokazati na bijelu točku.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ DRUGI PENAL

Do kraja susreta Dinamu je još poništen gol jer je u početku napada Ivanušec napravio prekršaj pri oduzimanju lopte.