Proslava gola Reala u finalu klupskog SP-a je viralna. Zašto Fede grli Ancelottija?

FEDE VALVERDE je u 18. minuti finala klupskog SP-a postigao gol za vodstvo Reala 2:0 protiv saudijskog Al-Hilala i odmah otrčao slaviti ga s trenerom Carlom Ancelottijem. Takva proslava zaintrigirala je ljubitelje nogometa, a razlog je pridonio i da je postala viralna.

Naime, u listopadu prošle godine, nakon što je sjajni veznjak protiv Barcelone postigao već šesti gol sezone, Realov trener je rekao: "Fede ima enormni ofenzivni, golgeterski potencijal koji mora osvijestiti i iskoristiti. Rekao sam mu da ću ako ove sezone ne zabije 10 golova iskidati trenersku diplomu i otići iz Reala."

Četiri mjeseca kasnije Valverde je desetim ovosezonskim golom spasio Real da ostane bez trenera, a Ancelottija da ne ostane bez diplome. U 58. minuti je za svaki slučaj zabio još jedan gol, a Real trenutno vodi 5:3.