PSG nanio prvi poraz Marseilleu na Velodromeu

NOGOMETAŠI PSG-a nanijeli su Marseilleu prvi poraz na Velodromeu u ovoj sezoni. U desetom kolu Le Championnata PSG je pobijedio Marseille 4:2.

U zanimljivoj i atraktivnoj utakmici punoj prilika i lijepih poteza, poveo je PSG golom Guillaumea Hoaraua već u 9. minuti.

Do preokreta favorizirani Marseille dolazi već do poluvremena golovima Mamadoua Nianga i Mathieua Valbuene, ali u nastavku pariška momčad opet ubacuje u višu brzinu. Početkom drugog dijela Peguy Luyindula donio je izjednačenje, a zatim golovima Jerome Rothena u 77. i drugim Guillaumea Horaua u 82. minuti PSG dolazi do druge gostujuće pobjede u sezoni.

Le Championnat, 10. kolo:

Marseille - PSG 2:4 (Niang 21, Valbuena 45 / Hoarau 10, 82, Luyindula 52, Rothen 76)

Nancy - Sochaux 1:1 (Fortune 74 / Dalmat 19)

Saint-Etienne - Grenoble 0:2 (Benalouane 3 - ag, Djadjedje 82)