Real nakon Modrićevog čudesnog promašaja jedva pobijedio predzadnji klub La Lige

REAL je u 14. kolu La Lige pobijedio Cadiz 2:1, a najzaslužniji za slavlje domaćina je Toni Kroos. U 40. minuti je odlično centrirao za Edera Militaa, koji je glavom zabio prvi Realov gol.

U 70. minuti Kroos je zabio možda najljepši gol impresivne karijere. Na 20 metara od gola iskosa s lijeve strane natrčao je na odbijenu loptu i bez čekanja da padne na travnjak iz prve je desnicom opalio iz voleja. Neobranjivi projektil završio je u desnom kutu nemoćnog golmana.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KROOSOVU GOLČINU

Ubrzo je Luka Modrić imao savršenu priliku za dotući Cadiz, ali je nevjerojatno promašio s pet metara nakon što ga je Vinicius perfektno poslužio.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ MODRIĆEV VELIKI PROMAŠAJ

Umjesto da bude 3:0 za Real, nakon Modrićevog promašaja je Lucas Perez u 82. minuti zabio za Cadiz i smanjio Realovu prednost na 2:1. Ipak, Real je uspio sačuvati pobjedu koja mu je bila nužna kako mu Barcelona ne bi pobjegla na vrhu. Modrić je zamijenjen u 85. minuti.