Liga prvaka

Realov junak ispisao povijest Lige prvaka

VELIKU pobjedu Realu protiv Intera (3:2) u 3. kolu Lige prvaka donio je Rodrygo.

Mladi brazilski ofenzivac u 80. minuti sjajnim udarcem je matirao Samira Handanovića nakon dodavanja Viniciusa Juniora. U igru je ušao 15 minuta ranije.

Tim pogotkom 19-godišnji Rodrygo je ispisao povijest najjačeg nogometnog natjecanja. Bio mu to peti gol u Ligi prvaka i postao je prvi igrač rođen u 21. stoljeću koji je stigao do pet pogodaka u ovom natjecanju. Prošle sezone je zabio hat-trick Galatasarayu i jedan gol Bruggeu.

Embed from Getty Images

"Kad god igram u Ligi prvaka, osjećam nešto posebno", rekao je Vinicius koji u Ligi prvaka ima i tri asistencije pa tako svaku 51 minutu zabije gol ili upiše asistenciju.

Nakon tri kola Lige prvaka Real ima četiri boda i čeka ga velika borba za prolazak skupine.