Rijeka nakon penala izbacila Zadar, Zagreb bolji od Intera

ODIGRANE su preostale dvije utakmice osmine finala Kupa Hrvoja Ćustića. U Zadru je Rijeka tek nakon jedanaesterac izborila prolaz. Nakon 120 minuta je bilo 2:2, a momčad s Kantride je nakon jedanaesteraca slavila 6:7.

>Dinamo protutnjao kroz Siget

>Debakl Varteksa protiv Pomorca, Slaven i Cilbalia prošli dalje

Zagreb je pogocima Pejića i Pavlovića u Zaprešiću svladao Inter.

Zagrebaši su prvi gol zabili na početku prvog poluvremena, Pejić je poentirao na asistenciju Abdurahimija. Posao je dovršio 18-godišnji Pavlović koji je glavom postavio konačni rezultat. Domaći su imali nekoliko vrlo izglednih prilika, no na Škorić je bio raspoložen na vratima Zagreba.

U četvrtak 30. listopada održat će se, u Zagrebu u Kući nogometa s početkom u 12 sati, ždrijeb parova i domaćina prvih utakmica četvrtfinala.

Četvrtfinalne utakmice se igraju 12. i 26. studenog.