Evo zašto Andora može biti sretna što joj Cristiano Ronaldo nije zabio 45 golova

EUROPSKI PRVAK nakon poraza od Švicarske u prvom kolu kvalifikacija za SP, bijes je iskalio nad patuljastom Andorom, a u pobjedi 6:0 posebno se istaknuo Cristiano Ronaldo, koji je zabio četiri gola, u 2, 4, 47. i 68. minuti

Ronaldo je u 134. utakmici za Portugal postigao rekordnih 65 golova, te je prvi put zabio četiri gola za reprezentaciju. Također, stigao je do 42. hat-tricka u karijeri.

Sve su ovo postignuća vrijedna divljenja, ali neprimjećeno je ostalo da je Ronaldo prva dva gola na spomenutoj utakmici postigao u samo tri minute i 20 sekundi od početka susreta.

Andora je na kraju i dobro prošla, jer da je Ronaldo nastavio s tim prosjekom, do kraja utakmice zabio bi joj oko 45 golova.