Ronaldo objasnio zašto se nije radovao nakon golčine kojom je spasio Real

REAL je na startu nove sezone Lige prvaka do 89. minute gubio 0:1 od Sportinga, a onda je dosuđen slobodnjak na 25 metara za madridski klub i loptu je uzeo Cristiano Ronaldo.

Portugalac je majstorskim golom izjednačio rezultat, a onda je u petoj minuti sudačke nadoknade Alvaro Morata zabio za pobjedu branitelja naslova.

Mnogi su primijetili da se Ronaldo nakon golčine nije radovao, nije bilo urlika, skidanja dresova, već samo gestikulacija kao da se ispričava. Kome?

Ronaldo se nije radovao budući da je nogometnu karijeru počeo upravo u tom portugalskom klubu, pa se ispričavao navijačima Sportinga zbog postignutog pogotka.

"Zabio sam protiv momčadi u kojoj sam naučio svoj posao. Taj klub uvijek ima mjesto u mom srcu i jako ga poštujem. Jednostavno, zbog toga nisam mogao slaviti."

Ronaldo je Sporting napustio 2003. godine kada je kao prvi Portugalac ikad otišao u Manchester United za 15 milijuna eura.