Srđan Lakić zabio dva gola za Kaiserslautern

SRĐAN LAKIĆ, hrvatski napadač u njemačkom nogometnom drugoligašu Kaiserslauternu postigao je dva pogotka u pobjedi 4:1 svoje momčadi protiv Rot Weiss Ahlena u 8. kolu Bundeslige II.

Lakić je nastupio u početnoj momčadi Kaiserslauterna, a iz igre izašao u 89. minuti kada ga je zamijenio Hornig strijelac posljednjeg gola na utakmici.

Prvi pogodak Lakić je postigao u 59. minuti utakmice, a drugi u 76. s bijele točke. Inače, povela je gostujuća momčad u 40. minuti pogotkom Toborga.

Pobjedom je Kaiserslautern zauzeo vrh ljestvice drugog razreda njemačkog nogometnog prvenstva, iskoristivši posrtaj Freiburga kojeg je nadjačao Nuernberg 2:0.

Bundesliga II, 8. kolo:

Kaiserslautern - Rot Weiss Ahlen 4:1 (Lakić 59, 76 – 11m, Sam 69, Hornig 90 / Toborg 40)

Nürnberg - Freiburg 2:0 (Kluge 80, Mintal 81)

Osnabruck - Oberhausen 2:1 (Wit 31, Braun 64 / Schlieter 37)

Redoslijed: 1. Kaiserslautern 19, 2. Mainz (-1) 17, 3. Freiburg 16, 4. Rot Weiss Ahlen 14, 5. Greuther Fuerth 13.