Tri gola Modrih u 15 minuta: Dinamo svladao Pulu s 4:3

DINAMO je s 4:3 svladao Pulu na stadionu Aldo Drosina u posljednjoj pripremnoj utakmici prije početka proljetnog dijela HNL-a. Dvostruki strijelac za Modre bio je Milan Badelj, a čak tri gola dali su Modri u posljednjih petnaestak minuta.

Domaćini su nakon prvog poluvremena vodili sa 2:1. Poveli su Puljani preko Tepurića i Stranatića, a Milan Badelj zabio je jedini gol za Modre u prvom dijelu.

Preokret Dinama započeo je petnaestak minuta prije kraja utakmice, kada je Badelj iz kaznenog udarca zabio svoj drugi gol na utakmici. Samo tri minute kasnije Dinamo je sasvim preokrenuo rezultat i preko Antuna Palića poveo sa 3:2.

Četvrt gol Modrih osam minuta prije kraja zabio je Andrej Kramarić, a konačnih 4:3 za Dinamo postavio je najbolji strijelac Puljana Asim Šehić u posljednjoj minuti utakmice iz drugog jedanaesterca u susretu.