LIGE PETICE

VIDEO Kramarić je odlično pucao s bijele točke, golman je bio još bolji

ANDREJ KRAMARIĆ nije se upisao među strijelce na utakmici između Hoffenheima i Bochuma u utakmici 2. kola njemačke Bundeslige. Hrvatski reprezentativni napadač imao je tri udarca u okvir Bochumovog gola, no nije bio precizan. Baš kao i u 58. minuti kad je izveo jedanaesterac.

Udarac hrvatskog napadača nije bio loš, ali je reakcija gostujućeg golmana Manuela Riemanna bila još bolja. Bacio se na svoju desnu stranu i rukama zaustavio loptu ispred crte. Kramarićev neuspjeli pokušaj dogodio se pri rezultatu 2:2, no u konačnici nije koštao njegovu momčad.

Pobrinuo se za to Munas Dabbur, golom u 88. minuti, samo 12 minuta nakon što je ušao u igru. Strijelci za Hoffenheim bili su još Christoph Baumgartner i Ozak Kabak u 14. odnosno 23. minuti, čime su Hoffenheimovi nogometaši nadoknadili dva gola manjka iz rane faze utakmice. Naime, Simon Zoller zabio je za Bochum u 10. i 13. minuti.