hrvatski nogometaši

VIDEO Šimićev sin opet zabio u Austriji. To mu je treći gol ove sezone

ROKO ŠIMIĆ nastavlja s dobrim igrama u dresu Lieferinga u drugoj austrijskoj ligi.

Sin poznatog bivšeg hrvatskog nogometaša Darija, koji je nedavno napunio 18 godina, nalazi se na posudbi iz Salzburga koji ga je ovog ljeta kupio od Lokomotive za četiri milijuna eura.

Liefering je jučer u 8. kolu odigrao 2:2 u gostima kod Innsbrucka, a Šimić je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena zabio za vodstvo svoje momčadi 2:1. Domaćini su u 59. ostali s igračem manje, a gostima su u 68. minuti bila isključena dva igrača. S brojčanom prednošću, Innsbruck je devet minuta prije kraja zabio za 2:2.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ŠIMIĆEV GOL PROTIV INNSBRUCKA

Liefering se trenutačno nalazi na drugome mjestu, a Šimiću je ovo bio treći gol u sedmom nastupu. Još jednu utakmicu odigrao je za Salzburg u juniorskoj Ligi prvaka, a seniorski nogomet igra u Lieferingu, podružnici Red Bull Salzburga.

Prije odlaska u Salzburg za Lokomotivu je odigrao 26 utakmica i zabio četiri gola.