kvalifikacije za SP

VIDEO Što radi Pepe nakon što je Ronaldo zabio za pobjedu?

PORTUGAL je jučer u nevjerojatnoj utakmici kvalifikacija za SP pobijedio Irsku 2:1 i zadržao prvo mjesto u skupini A.

Irska je povela u 45. minuti golom Egana nakon što je Cristiano Ronaldo pola sata ranije promašio penal. Gosti su vodstvo držali sve do 89. minute, kad je Ronaldo krasnim golom glavom izjednačio na 1:1, da bi u šestoj minuti sudačke nadoknade na identičan način zabio za 2:1.

Ronaldo je s ta dva gola prestigao Alija Daeija na ljestvici najboljih reprezentativnih strijelaca, a nakon što je zabio za 2:1, Portugalci su poludjeli od sreće. Ronaldo je skinuo dres i otrčao do tribine s navijačima, a za njim su krenuli svi suigrači.

U trenucima potpune euforije Pepe je dotrčao do njega i onda zagrlio zaštitara koji se našao kraj njih. Čovjek nije napuštao svoje radno mjesto, nego se rukama primio za ogradu kako ga igrači Portugala ne bi odnijeli te je s njima proslavio veliku pobjedu.