Ruska Premier liga

Vlašić ponovno strijelac, ali CSKA je izgubio skoro sve šanse za plasmanom u LP

CSKA MOSKVA poražena je u gradskom derbiju od Lokomotiva rezultatom 2:1 u pretposljednjem, 29. kolu ruske Premier lige.

Ovim porazom CSKA je izgubio skoro sve šanse za plasman u kvalifikacije za Ligu prvaka naredne sezone, dok je Lokomotiv na korak od grupne faze Lige prvaka.

Trećeplasirani Krasnodar ima dva boda više od četvrtoplasirane CSKA Moskve i pet bodova manje od drugoplasiranog Lokomotiva.

No, Krasnodar ima utakmicu manje i ako bude slavio protiv Dinama Moskve, bit će u igri za drugo mjesto, a osigurat će treće mjesto.

Vlašić postigao pet golova u pet utakmica

Lokomotiv je do pobjede stigao nakon što je Miranchuk dva puta pogađao iz penala. Prvo je pogodio u 33. minuti, a onda i u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava video ne možemo prikazati u ovom članku, no možete ga pogledati OVDJE.

Izgledalo je kao da CSKA može do boda ili preokreta kada je Vlašić u 71. minuti izjednačio na 1:1, ali na kraju je Lokomotiv odnio sve bodove.

Vlašić je u sjajnoj formi. U posljednjih pet ligaških susreta postigao je pet golova i zabilježio jednu asistenciju. Ukupno je za CSKA u ligi ove sezone odigrao 29 utakmica u kojima je postigao 12 golova i podijelio pet asistencija.

Grafika: Sofascore za IndexSport