Vulić nakon Vrapča: Daleko je ovo od pravog Hajduka

HAJDUK je u 1/16 finala Kupa s 2:0 slavio u Vrapču protiv istoimenog domaćina i plasirao se među 16 najboljih.

Hajduk je nakon 28 godina opet gostovao u Kupu protiv četvrtoligaša Vrapča, a trener Splićana Zoran Vulić uspio je doći do pobjede i prolaza i s rezervnim sastavom. Nakon vrlo lošeg prvog dijela Hajduka, u kojem su nogometaši Vrapča bez većih napora sačuvali svoju mrežu, Splićani su poveli u 49. minuti golom Danca Basela Jradija. U 67. minuti Ganac Said iz kaznenog udarca povećava na 2:0 za Hajduk, a to je, unatoč još barem trima velikim prilikama Splićana, bio i konačan rezultat.

''Došli smo ovdje odigrati jednu rutinsku utakmicu, iako ne možete kazati da je uvijek rutinski. Pobijedili smo i to je najvažnije u ovom trenutku'', rekao je trener Vulić nakon utakmice.

Hajduk je u posljednje dvije utakmice postigao sedam golova.

''Daleko je to još uvijek od onog pravog Hajduka. Momčad se malo digla, a može puno bolje i više da bismo došli tamo gdje nam je mjesto'', zaključio je Vulić.