Derbi u Torinu: Juventus iz zaleđa načeo Napoli, pa ga dokrajčio golčinama Pirla i Pogbe

Screenshot (Youtube)

JUVENTUS je u derbiju 12. kola svladao Napoli s 3:0 i približio se vodećoj Romi na samo bod zaostatka.

"Stara dama" je povela već u drugoj minuti preko Llorentea koji je zabio nakon proigravanja petom Teveza. Kamere su pokazale da je Llorente doveo Juventus u vodstvo iz zaleđa. Na 2:0 je povećao Pirlo iz slobodnjaka, a konačan rezultat postavio je sjajnim udarcem Pogba u 80. minuti. Posljednjih desetak minuta Juventus je igrao s igračem manje jer je drugi žuti karton dobio Ogbonna.

U drugoj utakmici večerašnjeg programa Fiorentina je s 2:1 pobijedila Sampdoriju. Dva gola za Fiorentinu, za koju je hrvatski napadač Ante Rebić odigrao 15 minuta, zabio je Rossi. Poraz gostiju ublažio je Gabbiadini.