Hajduk slavio protiv Krke: Milevskij zabio, pa zbog ozljede izašao iz igre

HAJDUK je u pripremnoj utakmici slavio protiv slovenskog prvoligaša Krke rezultatom 1:0.

Pobjedu Hajduku donio je Artem Milevskij pogotkom u trećoj minuti. Caktaš je ubacio iz kornera, a Ukrajinac zabio glavom u donji desni kut gola Krke. Milevskij je igru napustio početkom drugog poluvremena nakon žestokog prekršaja Mojstrovića.

Hajduk je imao još nekoliko sjajnih prilika, ali Kouassi, Maglica, Vršajević i Caktaš nisu bili precizni. Najbliži pogotku bio je Kouassi čiji je udarac sredinom drugog poluvremena zaustavila vratnica.

Igor Tudor ima visoku temperaturu i nije vodio splitsku momčad u ovoj utakmici.

Sastavi:

Hajduk: Kalinić, Milović, Bradarić, Nižić, Vršajević, Mezga, Sušić, Caktaš, Kouassi, Milevski, Gotal

Krka: Pelin, Rašić Dan., Rašić Dam., Mojstorović, Ejup, Palić, Welbeck, Perić, Žižić, Kastrevec, Kramar