Halilović upisao prvu pobjedu s Barcelonom B

BARCELONA B, druga momčad slavnog katalonskog kluba, u 2. kolu druge španjolske lige upisala je prvu pobjedu u novoj sezoni. Na svom terenu pred nekoliko tisuća navijača slavila je protiv Sabadella sa 3:1.

Gosti su poveli već u 9. minuti golom Olivasa, koji je samo dvije minute kasnije isključen crvenim kartonom skrivivši jedanaesterac. Dongou je promašio s bijele točke, a u 34. je Roman iz novog penala izjednačio na 1:1.

Barcelona je tek u drugom dijelu pohvatala konce igre, ali s igračem više mučila se do 77. minute kada je Dongou pogodio iz blizine za preokret na 2:1.

Alen Halilović od prve je minute igrao na lijevoj strani napada u formaciji 4-3-3, a u 74. minuti je zamijenjen.

U 90. minuti Traore je sjajno prošao četvoricu protivničkih igrača, dodao u sredinu, a Dongou drugim golom postavio 3:1.

Barcelona B je u prvom kolu izgubila od Osasune 2:0.