Jelavić bez učinka protiv West Bromwicha, Arsenal na krilima Podolskog srušio Fulham!

ARSENAL je u 2. kolu Premiershipa pobijedio Fulham 3:1. Ovo su Topnicima prvi bodovi u prvenstvu, jer su na otvaranju sezone izgubili od Aston Ville 3:1.

Momčad Arsenea Wengera do prve je pobjede u prvenstvu stigla na krilima Oliviera Girouda i Lukasa Podolskog, koji je postigao dva pogotka. Počasni pogodak za Fulham zabio je Darren Bent u 77. minuti.

Jelaviću 72. minute

Nikica Jelavić od prve je minute startao u utakmici protiv West Bromwich Albiona, ali hrvatski napadač nije briljirao te ga je trener Roberto Martinez zamijenio u 72. minuti. Utakmica je završila 0:0. Od ostalih utakmica spomenimo da je Hull s igračem manje došao do pobjede protiv Norwicha 1:0, Stoke je slavio protiv Crystal Palacea s 2:1, a bodove su podijelili Newcastle i West Ham (0:0) te Southampton i Sunderland (1:1).