Lovren se vratio u još jednom kiksu Lyona protiv davljenika

KLADIONIČARI znaju: Na Lyon se ne isplati uložiti lovu, pa makar u utakmici u kojoj se pobjedom može odvojiti na francuskom vrhu, dočekivao fenjeraša od kojeg ima 25 bodova više.

Upravo to se dogodilo u 17. kolu francuskog prvenstva - na svom Gerlandu odigrao je tek 1:1 protiv posljednjeg Nancyja. Gosti su još i poveli 15 minuta prije kraja preko Lotiesa, a deset minuta poslije izjednačio je Michel Bastos.

Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu, koja mu je bila povratak nakon ozljede bedrenog mišića. Posljednji put za Lyon je nastupio 8. studenog kod Athletic Bilbaa u Europa ligi.

Ovim kiksom, Lyonova prednost ispred prvog pratitelja PSG-a smanjila se na tri boda, jer Ibra i suigrači jučer su pobijedili Valenciennes 4:0.